Hoofdbestuur

Voorzitter Bas Michielsen 06-24566045 voorzitter@deforesters.nl
Secretaris Vacature secretaris@deforesters.nl
Penningmeester Harm-Jan Stegink penningmeester@deforesters.nl
Facilitair Beheer Joep Hooijschuur 06-22469490 beheer@deforesters.nl
PR, Evenementen & Sponsoring Arnt Blei 06-52086432 sponsoring@deforesters.nl
Voorzitter kantinecommissie Martina van der Zwet 06-27478281 kantine@deforesters.nl
Voetbalzaken Bas Michielsen a.i. voetbalzaken@deforesters.nl 

Financiën

Penningmeester Harm-Jan Stegink penningmeester@deforesters.nl
Ledenadministratie Silvia Reinders ledenadministratie@deforesters.nl
Contributies Harm-Jan Stegink penningmeester@deforesters.nl
Automatische Incasso René de Jong penningmeester@deforesters.nl

Voetbalzaken

Voorzitter Vacature voetbalzaken@deforesters.nl 
Senioren Peter Baaij 0653411088 voetbalzaken@deforesters.nl 
Jeugdopleiding Jeroen Haanstra 0620367114 voetbalzaken@deforesters.nl 
Hoofd Jeugdopleiding Rikkert de Ruijter 0638071785 hjo@deforesters.nl
Jeugd Middenbouw Benjamin Langeveld 0630717533 voetbalzaken@deforesters.nl 
Jeugd Onderbouw Edward Avis 0651102154 voetbalzaken@deforesters.nl 
Scheidsrechters en overige zaken Marc Brunekreef 0624900020 voetbalzaken@deforesters.nl 
Meiden Dennis Dijkhuis 0615027720 voetbalzaken@deforesters.nl 
Coördinator Meiden Gabrie van Dam

Senioren

Coördinator senioren Vacature
Coördinator JO19 Vacature

Jeugd middenbouw

Coördinator JO17/16 Frank van Haren – Iwan v/d Velden
Coördinator JO15 Vacature
Coördinator JO14 Vacature

Jeugd onderbouw

Coördinator JO13 Vacature
Coördinator JO12 Natascha Hink
Coördinator JO11 Natascha Hink
Coördinator JO10 Tom Leguit
Coördinator JO09 Tom Leguit
Coördinator JO08 Suus Handgraaf
Coördinator JO07 Simone van Kampen

Zijn er zaken waarop u het dagelijks bestuur attent wilt maken: secretaris@deforesters.nl