Het nieuwe trainingsschema voor juni 2020

Klik hier om te downloaden.

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

Maandag

16:00

16:15

Forte

JO8 Kaj en Dylan

16:15

16:30

16:30

16:45

16:45

17:00

17:00

17:15

JO10 1 + 2 Jamy

JO9 1 + 2 + 3 Nick, Anko en Camiel

17:15

17:30

17:30

17:45

17:45

18:00

18:00

18:15

JO11 1 + 2 Sjoerd, Anko en Camiel

MO11 Bart

JO12 1 + 2 + 3 + 4 Stephan, Peter en Merlijn

18:15

18:30

18:30

18:45

18:45

19:00

MO19-1 Chantal

19:00

19:15

MO13-2 ouders

MO13-1 Arjan

MO15-1 Maartje

19:15

19:30

JO17-1 + 2 Rutger en Ozair

19:30

19:45

19:45

20:00

20:00

20:15

JO17-1 + 2 Rutger en Ozair

Mo17-1 Ronnie

MO17-2 Maartje

20:15

20:30

20:30

20:45

JO19-3 Jan Hopman

Recreanten

20:45

21:00

21:00

21:15

21:15

21:30

21:30

21:45

21:45

22:00

Dinsdag

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

16:00

16:15

Forte

16:15

16:30

16:30

16:45

16:45

17:00

17:00

17:15

JO13-3 Damian Muijs

17:15

17:30

17:30

17:45

17:45

18:00

JO13 1 + 2 Ruben, Kep en Joep

18:00

18:15

JO14-2 Damian Muijs

Keepers t/m JO12

18:15

18:30

18:30

18:45

18:45

19:00

JO15-1 Stef

19:00

19:15

JO15-2 Dennis Oostindie

Keepers t/m JO14

JO16-1 + 2 Jerrel

JO14-1 Owen van den Oord

19:15

19:30

19:30

19:45

19:45

20:00

20:00

20:15

Selectie Dick Jan en Hans

JO19-1 Jerrel

Dames 1 Dennis Oostindie

JO19-2 Jean Muijs

20:15

20:30

20:30

20:45

20:45

21:00

21:00

21:15

21:15

21:30

21:30

21:45

21:45

22:00

Woensdag

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

15:00

15:15

15:15

15:30

15:30

15:45

15:45

16:00

JO7 + JO8 + MO9 Charles en trainers

16:00

16:15

16:15

16:30

16:30

16:45

16:45

17:00

17:00

17:15

JO9 en MO11 Charles en trainers

JO10 1 + 2 Jamy, Joris en Jilani

17:15

17:30

17:30

17:45

17:45

18:00

18:00

18:15

MO13-2 Paula

MO13-1 Ans

JO11 1 + 2 Sjoerd en ?

JO12 1 + 2 + 3 + 4 Stephan, Peter en Merlijn

18:15

18:30

18:30

18:45

18:45

19:00

19:00

19:15

MO17-1 Ronnie

JO15-3 Bart van Schagen

MO19-1 Chantal

JO19-4 Iwan van der Velden

19:15

19:30

19:30

19:45

19:45

20:00

20:00

20:15

20:15

20:30

Zaterdag 5 + 6 + 7 + 8

Dames 35+ Maartje

Zaterdag 3 + 4

20:30

20:45

20:45

21:00

21:00

21:15

21:15

21:30

Donderdag

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

16:00

16:15

Forte

16:15

16:30

16:30

16:45

16:45

17:00

17:00

17:15

17:15

17:30

17:30

17:45

17:45

18:00

JO13 1 + 2 Ruben, Kep en Joep

18:00

18:15

18:15

18:30

18:30

18:45

18:45

19:00

JO15-1 Stef

19:00

19:15

MO17-2 Remco en Marc

JO17-3 Arie

19:15

19:30

19:30

19:45

19:45

20:00

20:00

20:15

Selectie Dick Jan en Hans

JO19-1 Jerrel

Dames 1 Marc Lindeman

JO19-2 Jean Muijs

20:15

20:30

20:30

20:45

20:45

21:00

21:00

21:15

21:15

21:30

21:30

21:45

21:45

22:00

Vrijdag

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

16:00

16:15

16:15

16:30

16:30

16:45

16:45

17:00

17:00

17:15

JO15-2 Dennis Oostindie

17:15

17:30

17:30

17:45

17:45

18:00

18:00

18:15

JO13-3 Damian Muijs

18:15

18:30

18:30

18:45

18:45

19:00

19:00

19:15

JO14-2 Damian Muijs

Walking voetbal

19:15

19:30

19:30

19:45

19:45

20:00

20:00

20:15

20:15

20:30

20:30

20:45

20:45

21:00

21:00

21:15

21:15

21:30

21:30

21:45

21:45

22:00

Zaterdag

Veld 1A

Veld 1B

Veld 2A

Veld 2B

9:00

9:15

Kabouters Jeroen Smit

9:15

9:30

9:30

9:45

9:45

10:00

10:00

10:15

10:15

10:30

10:30

10:45

JO14-1 Owen van der Oord

MO19-1 Chantal

10:45

11:00

11:00

11:15

Jo17-1 + 2 Rutger en Ozair

11:15

11:30

11:30

11:45

11:45

12:00

12:00

12:15

JO13-1 + 2 Ruben, Kep en Joep

12:15

12:30

12:30

12:45

12:45

13:00

13:00

13:15

13:15

13:30

13:30

13:45

13:45

14:00

14:00

14:15

14:15

14:30

14:30

14:45

14:45

15:00