Adres

Sportvereniging De Foresters

Adres
Vennewatersweg 23
1852 PT  Heiloo

Correspondentie
Postbus 272
1850 AG Heiloo

Route

Ik kom uit:

Op zoek naar iemand in het bijzonder?

Overige mailadressen

Hoofdbestuur (Interim)
Voorzitter Sjoerd Stoker voorzitter@deforesters.nl
Secretaris Mark Lindeman secretaris@deforesters.nl
Penningmeester Remco Teerhuis penningmeester@deforesters.nl
Voetbalzaken
Jeugd Bovenbouw/Senioren Benjamin Langeveld 0630717533 voetbalzaken@deforesters.nl 
Jeugd Onderbouw Edward Avis 0651102154 voetbalzaken@deforesters.nl 
Meiden en Dames Dennis Dijkhuis 0615027720 voetbalzaken@deforesters.nl 
Jeugdopleiding en Overig Jeroen Haanstra 0620367114 voetbalzaken@deforesters.nl 
Technisch Hart:
HJO Meiden en Dames Chantal Schouwstra hjo@deforesters.nl
HJO Bovenbouw Jeugd Jerrel Wijnhart hjo@deforesters.nl
HJO Onderbouw en Coaching Jeroen Smit hjo@deforesters.nl
Carrousel training woensdag Charles van Altena hjo@deforesters.nl
Coördinatoren:
Coördinator senioren Vacature
Coördinator JO19 Frank van Haaren O19coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO17/16 Vacature O17coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO15 Kristel Schuit O15coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO14 Kristel Schuit O14coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO13 Natascha Hink O13coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO12 Natascha Hink O12cordinator@deforesters.nl
Coördinator JO11 Tom Leguijt O11coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO10 Tom Leguijt O10coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO09 Suus Handgraaf O9coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO08 Simone van Kampen O8coordinator@deforesters.nl
Coördinator JO07 Sanna Tervoort O7coordinator@deforesters.nl
Coördinator Kabouters Vacature kabouters@deforesters.nl
Leden en Vrijwilligers administratie
Ledenadministratie Silvia Reinders ledenadministratie@deforesters.nl
Vrijwilligerscoördinator Olivia Zwaan vrijwilligers@deforesters.nl